Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 509 938 769

Opis działalności

Nazywam się Artur Jania i prowadzę zakład oferujący usługi stolarskie. Swoją siedzibę mam w Jaworznie, na terenie województwa śląskiego. Oferuję klientom meble na wymiar pod zamówienie.

Produkty i usługi
Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę stolarską, która wykorzystuję każdego dnia w swojej pracy. Dzięki temu wiem, iż moje wyroby stoją na wysokim poziomie. Jak do tej pory zaufało mi wielu klientów, dzięki czemu mogę cieszyć ze swojej renomy. Jednakże nie stojąc w miejscu, staram się stale rozwijać firmę, dlatego staram się również wychodzić na przeciw Państwa nawet najbardziej wymagającym zleceniom.
Na co dzień produkuję meble na indywidualne zamówienie. W tym celu stosuję wyłącznie dobrej jakości materiały, co sprawia, iż meble wychodzące ode mnie mogą cieszyć się dużą wytrzymałością.

W ramach specjalnie przygotowanej oferty, mogę zaproponować Państwu m.in.:
  • meble kuchenne,
  • szafy przesuwne i otwierane na zawiasach,
  • meble łazienkowe,
  • garderoby,
  • zabudowy nietypowe tj. poddasze, zabudowa skosów itp.,
  • meble biurowe,
  • wymianę blatów i frontów meblowych.

Ponadto posiadam także blaty z płyty laminowanej a także blaty lakierowane firmy Kronopol i Kronospan oraz blaty foliowane firmy Wiech. Dodatkowo znajdą Państwo u mnie również blaty kamienne z granitu, konglomeratu kwarcowego firmy Hoder.

Gwarantuję Państwu swój profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, śląskie
 

Kuchnia